האנתרופולוג תמיר לאון בשיחה מרתקת על התפתחות האנושית

הרב מיכאל לייטמן

הרב מיכאל לייטמן משוחח עם האנתרופולוג תמיר לאון על צורה הטובה ביותר להתפתחות האנושית, על כך ששימוש במסכים תפס היום מקום העיקרי אצל בני הנוער והחליף את התקשורת הבינאישית, ועל הסיבות לאנטישמיות בעולם.    

Read More »

עיתונאי רוני נידרמייר בשיחה עם הרב מיכאל לייטמן

הרב מיכאל לייטמן

אקטואליה וקבלה- הרב מיכאל לייטמן בשיחה עם רוני נידרמייר, עיתונאי בעיתון היהודי-אוסטרי "וינה", מבררים ביחד איך באמצעות החיבוא ואיחוד בנינו נוכל להשפיע על שיפור היחסים עם הערבים ואיזה קשר יש בין הקשר הזה לתפקיד של עם ישראל.    

Read More »

שיחה עם שלמה שהם- חלק ג'

הרב מיכאל לייטמן

המשך שיחה של ד"ר מיכאל לייטמן עם השופט בדימוס, שלמה שהם על הדרך הנכונה למנהיגות, אילו כלים פרקטיים ונכונים חייבים להעניק למנהיגים צעירים והאם שיתוף פעולה בין גופים שונים בפוליטיקה יכול להביא שינוי משמעותי בחיינו?  

Read More »

שיחה עם שלמה שהם- חלק ב'

הרב מיכאל לייטמן

האם אפשר לבנות את העולם הרוחני והעליון בחיים הגשמיים שלנו כאן ועכשיו? בשביל מה קיים סבל ומה המטרה של המוות? איך באמצעות חינוך ניתן להביא פתרון לכולם? כל התשובות בשיחה מרתקת של ד"ר מיכאל לייטמן עם השופט בדימוס, שלמה שהם    

Read More »

שיחה עם שלמה שהם- חלק א'

הרב מיכאל לייטמן

ד"ר מיכאל לייטמן בשיחה עם השופט בדימוס, שלמה שהם מבררים את משמעות המצוות על פי חכמת הקבלה. באיזה צורה החיבור בנינו יכול לקדם אותנו ומה היא המטרה שלנו כעם.  

Read More »

חשיפת שחיתויות עם העיתונאית סטלה קורין ליבר

הרב מיכאל לייטמן

ד"ר מיכאל לייטמן נפגש לשיחה צפופה עם העיתונאית סטלה קורין ליבר וביחד הם מנסים להבין דרך חכמת הקבלה כיצד חשיפה של שחיתויות בעיתונות לא מקדמת אותנו בעצם לשום מקום ומהו בעצם התפקיד הכל כך חשוב של אנשי הציבור והעיתונות בחינוך העם הישראלי, ובאילו דרכים הם יכולים לתרום לעולם כולו.  

Read More »

אורית מרום בשיחה עם הרב לייטמן

הרב מיכאל לייטמן

נפגשים עם חכמת הקבלה – הפעם ידון הרב לייטמן עם אורית מרום על תחושתיו של האדם. תחושת הייעוד, תכלית החיים, וכו'… האם באמת ניתנה לאדם היכולת למצוא את ייעודו בעולם? כיצד ניתן להעניק לאדם את מטרת החיים? נפגשים עם קבלה – הרב ד"ר מיכאל לייטמן ואורית מרום, מנחת רדיו וטלוויזיה ופעילה חברתית

Read More »

ד"ר יהודה לנקרי – אנטישמיות וקבלה

הרב מיכאל לייטמן

אנו רואים כי האנטישמיות בצרפת צוברת תאוצה, בתוכנית זו ינסו ד"ר מיכאל לייטמן וד"ר יהודה לנקרי להבין מדוע דתות האיסלם והנצרות יוצאות נגד היהודים, מה מייחד אותנו היהודים, למה דווקא היהודים יכולים להביא את הפתרון לאנטישמיות ועוד. שיחה על קבלה ואנטישמיות מהזווית שעוד לא הכרתם.

Read More »

פרופ' נפתלי תשבי – מדע וקבלה

הרב מיכאל לייטמן

קבלה ומדע – ד"ר מיכאל לייטמן נפגש לשיחה עם הפרופ' נפתלי תשבי בה ינסו להבין ולפצח שאלות כמו: עד לאן תוכל לפתח האנושות את המדע, האם אי פעם נצליח לפתח כזו בינה מלאכותית שתכלול בתוכה את עולמו הפנימי של האדם ואיפה בעצם נמצא המקום של הרגש והנשמה.

Read More »

פרופ' צבי פירן נפגש עם ד"ר לייטמן

הרב מיכאל לייטמן

פרופ' צבי פירן, ראש מרכז המצויינות הבין-אוניברסיטאי לאסטרופיסיקה, נפגש לשיחה מרתקת עם ד"ר מיכאל לייטמן על חכמת הקבלה. בשיחה זו ידונו השניים על חכמת הקבלה כאמצעי לגילוי העולם העליון, על הקשר שקיים בין המדע ובין חכמת הקבלה העתיקה.

Read More »